15.06.2024 - 03:05

Hakkımızda

Hakkımızda

Mikron yalıtım, su yalıtımı ve zemin kaplama konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeler ile yetinmeyen, her geçen gün sektördeki ürün, hizmet ve gelişmeleri takip ederek vizyonunu genişletmeye çalışan inovatif bir firmadır.
Ankara merkezli firmamız, Türkiye’nin her şehrinde su yalıtımı, zemin kaplama ve endüstriyel boyama işlerinde yer almaktadır.

Bitirdiğimiz ve devam etmekte olan başarılı uygulamalarımız sayesinde müşterilerimizin yeni projelerinde tekrar bizimle çalışmayı tercih etmeleri bizi gururlandırdığı gibi daha çok çalışmaya ve öğrenmeye de teşvik ediyor.

Su yalıtımı ve zemin kaplama da detaylara dikkat eden, titizlikle ilerleyen, müşteri ilişkilerini önemseyen firmamız, bu sayede farklı büyüklükteki, projelere cevap verebilmekte ve iş bitirmesi gerçekleştirmektedir.

Kaliteyi amaçlayan bir firma olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya odaklanmakla birlikte, kısa ve uzun vadeli hedeflerimizde, yeniliklerin ve kalitenin, öncüsü olan su yalıtımı ve zemin kaplama firması olarak tanınmak konusunda kararlıyız.