DOĞAL TAŞ KORUYUCU NEDİR?

Günümüzde inşaat sektöründe hem inşaat maliyetini düşürmek hem de yapılara şık, modern ve estetik görünüm vermek amacıyla doğal taşlar yaygın olarak kullanılmaktadır. Gerek iç mekanlarda gerek ise dış mekanlarda kullanılan doğal taşların doğal görünümünü ilk günkü gibi korumak için Tola453 doğal taş koruyucu solüsyonu kullanmaktayız. 

-Tola453, doğal taşların su, tuz, rüzgar gibi olumsuz etkenlere karşı yıllarca korur. Tola453 nano teknolojik polimerlerden oluşa yapısıyla, doğal taşlarda su geçirimsizlik sağlar. Doğal taşların güneş ışığı ve rüzgarın etkisiyle doğal dokusunun bozulmasını engeller. Kolay, ekonomik ve hızlı uygulanır. Uygulandığı yüzeyde renk değişimi yapmaz. 

Kireç taşı, kuvarsit taşı, traverten, mermer taşı, doğal kayaçlar, kaplama taşlar, bazalt taşları, duvar taşı, tarihi yapılar ve binalar, kale duvarları, surlar, tarihi köprüler, tarihi hanlar, tarihi hamamlar, kapadokya taşı, bodrum taşı, doğal taş yapılar gibi özel dokusunun ve görüntüsünün su, rüzgar, kar, buz, güneş ışığı gibi doğal taş yapısına zarar verecek etkenlerden korunmasında en etkili koruyucu solüsyon Tola453 polimer esaslı su yalıtımı solüsyonudur. 

Tola453 tek seferde rulo, fırça veya sprey şeklinde uygulanır. Uygulandığı yüzeyin içine derinlemesine nüfuz ederek mükemmel bir su geçirimsizlik sağlar.