ŞEFFAF SU YALITIMI

Su Yalıtımında Şeffaf Çözümler.

Yapıları suya karşı korumada pek çok su yalıtımı ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılan su yalıtımı ürünleri kategorisinde polimer modifiye takviyeli, bitüm katkılı, poliüretan esaslı gibi pek çok farklı formda su yalıtımı ürünleri mevcuttur. Ancak yukarıda bahsi geçen ürünler genellikle toprak altı, mermer altı, granit altı veya beton yüzey kaplama ürünleridir.

Peki mimari uygulaması tamamlanmış, granit, mermer uygulaması bitmiş teras, balkon veya duvarlarda su yalıtımı problemi ortaya çıkarsa ve mevcut yüzey aynı şekilde kalmak zorunda ise;

Su yalıtımı problemi nasıl giderilecek veya doğada yer alan doğal taşlarla yapılan imalatların suya karşı su yalıtımı nasıl yapılacak?

Şeffaf su yalıtımı ihtiyacı olan tarihi eserler, normal kullanımdaki binalar ve yapılar, tarihi eser statüsündeki binalar ve yapılar kendi doğal dokusu korunarak su yalıtımı problemi nasıl çözülecek?

Çünkü doğal taşlarla yapılan bir yapı veya tarihi eserin su yalıtımı sorunu baş gösterdiğinde yapının formu, mevcut doğal görüntüsü bozularak hiç kimse su izolasyonu yapmak veya su yalıtımı uygulaması yaptırmak istemez.

Şeffaf su yalıtımına dair tüketiciler tarafından gelen sorular;

Seramik üzerine şeffaf su yalıtımı yapılabilir mi?

Seramik, mermer veya granitin üzerine şeffaf su yalıtımı yapılması su kaçaklarını keser mi?

Şeffaf su yalıtımının ömrü ne kadar?

Şeffaf su yalıtımı karda, buzda çözülür mü?

Şeffaf su yalıtımı herhangi bir nedenle hemen zarar görür mü?

Mermer zemin kaplamam var şeffaf su yalıtımı yaptırmak istiyorum hangi ürünü kullanmalıyım?

Şeffaf su yalıtımı kaplama mı?

Şeffaf su yalıtımı güneşten etkilenir mi?

gibi pek çok soru ile karşılaşmaktayız.

Öncelikle fabrikasyon üretim taşları ile doğal taşları aynı kategoride değerlendirilmemelidir. Örneğin seramik yüzeyin yapısı ile granit yüzeyin yapısı aynı değildir. Doğal olarak su yalıtımı detayları da farklıdır.

Tola444 ve Tola453 ürünlerimiz seramik yüzeylerde derz noktalarının içerisinde, beton yüzeylerde kristalize olarak su yalıtımı sağlar, ayrıca doğal taşlarda ise doğal taşın içerisinde ve derz noktalarında bir bütün olarak su yalıtımı sağlar.

Firma olarak Su Yalıtımında Şeffaf Çözümler sloganıyla çıktığımız bu yolda, Ankara su yalıtımında, Ankara ve çevre illerde tecrübeli ekimizle ve kaliteli şeffaf su yalıtımı ürünlerimizle şeffaf su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.